Op deze pagina bundelen wij duurzame initiatieven en verenigingen die zich inzetten voor een duurzame omgeving in Opwijk. Ontbreekt er een vereniging of project? Meldt het ons via hallo@opwijk2040.be. Bedankt!

 

Project/initiatief Omschrijving Contactgegevens
De Werkbank Opwijk Gereedschapsbibliotheek info@dewerkbankopwijk.be

www.dewerkbankopwijk.be

Opwijk 2040 Denk- en doeplatform over duurzaamheid op lokaal vlak, in de breedste zin van het woord hallo@opwijk2040.be

www.opwijk2040.be

Voedselteam Opwijk vzw die de korte keten behartigt en in de praktijk brengt via een netwerk van beweging van actieve producenten en gebruikers die met elkaar samenwerken opwijk@voedselteams.be

www.voedselteams.be/voedselteam/voedselteam-opwijk

Fietsersbond Opwijk Onafhankelijke ledenvereniging voor de belangen van alle fietsers opwijk@fietsersbond.be

www.fietsersbond.be/opwijk

Hofke Bunders Kleinschalige biotuin hofkebunders@gmail.com
Soepkadees Project rond volwassenen met een beperking die soep maken met zelfgemaakte bouillon en korte ketengroenten. De soep wort verkocht in het dagcentrum en op tal van lokale evenementen en activiteiten. soepkadee@gmail.com
Boeren&Buren Online platform voor korte keten verkoop www.boerenenburen.nl/nl-NL/assemblies/10827
VELT Neer-Brabant Vereniging voor al wie milieuvriendelijk aan de slag wil in de tuin of keuken hilde.cassimons@telenet.be

www.beweegt.velt.be/neerbrabant

Natuurpunt-Ijsvogel Opwijk Natuurvereniging marcdemaegdt@gmail.com

www.natuurpunt.be/afdelingen/natuurpunt-ijsvogel-opwijk

Fruitbedrijf Peter De Coninck Producent fruit, fruitsap, aardappelen – thuisverkoop peterdeconinck@telenet.be

www.fruitbedrijfpeterdeconinck.be

Erwin Van Der Borght Producent fruit, confituur, fruitsappen – thuisverkoop erwin.van.der.borght1@pandora.be
De Proft Robert Producent granen en zaden, seizoensgroenten, aardappelen – thuisverkoop
Tom De Pauw Imker – thuisverkoop T_de_pauw@hotmail.com
Jan Van Malderen Imker – thuisverkoop jan@bemyhoney.be

www.bemyhoney.be

Leon Nachtergaele Imker – thuisverkoop leon.nachtergaele@skynet.be
Jos Vandeputte Imker – thuisverkoop josvandeputte@gmail.com
Jan Moens Producent witloof, aardappelen, kolen – thuisverkoop jan.moens6@telenet.be
Fruitbedrijf Vermeir Producent fruit en fruitsappen – thuisverkoop Jvo1@live.be

www.fruitbedrijfvermeir.be

André Dierickx Wijnbouwer – thuisverkoop ad.dierickx@telenet.be

www.andredierickx.be

Bioop Producent groenten – thuisverkoop davidvandenhoute@hotmail.com

www.bioop.be

Paul Schellemans Producent seizoensproducten en aardappelen – thuisverkoop Paul.schellemans@telenet.be
Staveshof Bioboerderij, producent fruit, fruitsappen, aardappelen, vlees – thuisverkoop staveshof@gmail.com

www.staveshof.wordpress.com

‘T Kapstokske Tweedehandswinkel kleding, sociaal tewerkstellingsproject gemeente Opwijk dewegwijzer@opwijk.be
Televil Kringwinkel Tweedehandswinkel info@televil.be

www.dekringwinkel.be/televil